21 lipca 2015

Życie jest jak glina


Często przychodzą mi do głowy różne, dziwne porównania. Ale jak można porównać niezwykły dar jakim jest życie z jakąś tam brudną gliną? Już Wam tłumaczę.

Otóż glinę można dowolnie formować. Możesz ulepić z niej doniczkę, dzbanek, garnek lub zostawić ją w spokoju i nic z niej nie ulepić. Tak samo jest z nami. Dostajesz jedno życie i możesz z nim zrobić co chcesz. Możesz zostać aktorem, kierowcą lub lekarzem. Wszystko zależy od Ciebie.

Nie daj sobie wmówić, że nie masz na nic wpływu. Jeśli zepniesz poślady, osiągniesz to o czym marzysz. Niektórzy lubią wbić innym szpilę i mówić ,,E, Ty jak nie jesteś z wielkiego miasta to nigdy nic nie osiągniesz". Doda urodziła się w Ciechanowie, a Kamil Bednarek w Brzegu. Kto powiedział, że mieszkając w mniejszym mieście nic nie da się osiągnąć? To fakt, w Warszawie masz większe szanse rozwoju niż w Rabce-Zdroju, ale dla chcącego nic trudnego.

Tylko od Ciebie zależy jakim będziesz człowiekiem.

1 komentarz:

  1. Ciechanów i Brzeg to wcale nie są takie małe miasta tak samo Rabka-Zdrój.
    Ale sporo racji jest w tym co piszesz

    Pozdrawiam
    http://blog--ksiazkoholiczki.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

*PROSZĘ O NIEZOSTAWIANIE LINKÓW DO SWOICH BLOGÓW. *KOMENTARZE TYPU ,,ŚWIETNY POST" PROSZĘ SOBIE DAROWAĆ
Jestem radosnym człowieczkiem, ale będę jeszcze bardziej szczęśliwa, jeśli zostawisz tu po sobie ślad. Chciałabym tworzyć blog razem z Tobą, więc zapraszam Cię do komentowania :)