6 września 2015

Nie bądź Marysią, czy inną Basieńką. Bądź sobą!


Jeśli chcesz czuć się dobrze w swoim ciele to musisz być sobą! Sama po sobie wiem, że czasem kreujemy się na kogoś kim nie jesteśmy. Niestety, w ten sposób niczego nie osiągniemy...

Siła tkwi w Tobie. W Twojej indywidualności. W tym, że jesteś jeden, jedyny w swoim rodzaju. Masz wyjątkową mieszankę super cech, które pozwolą Ci dokonywać rzeczy NIEMOŻLIWYCH!

Ale jest jeden warunek. Musisz robić wszystko w zgodzie z sobą. Nie przyjmuj maski jakieś tam, nie wiem Genowefy tylko dlatego, że jest fajna, lubiana i szczupła, a Ty zawsze marzyłaś, żeby być jak ona.

Musisz postarać się zrozumieć, iż mimo że Genowefcia na swój sposób jest fajna, to Ty też nie jesteś gorsza. Żeby lepiej się poczuć ze sobą nie musisz próbować stawać się nią. Najważniejsze jest to, abyś pokochała siebie taką jaką Cię Bóg stworzył. Ze wszystkimi wadami i zaletami. :)

1 komentarz:

*PROSZĘ O NIEZOSTAWIANIE LINKÓW DO SWOICH BLOGÓW. *KOMENTARZE TYPU ,,ŚWIETNY POST" PROSZĘ SOBIE DAROWAĆ
Jestem radosnym człowieczkiem, ale będę jeszcze bardziej szczęśliwa, jeśli zostawisz tu po sobie ślad. Chciałabym tworzyć blog razem z Tobą, więc zapraszam Cię do komentowania :)