27 października 2015

Idź być piratem drogowym gdzie indziej.


Czasem kiedy jadę z tatą autem, nagle z nie wiadomo jakiej strony wyjeżdża auto grzejąc ile tylko wlezie. Nie przeszkadzałoby mi to, gdyby nie fakt, że na drodze jesteśmy odpowiedzialni również za innych.

Najczęściej jest tak, że gdy ktoś celowo przekracza prędkość i powoduje wypadek to wychodzi z niego ewentualnie potłuczony, posiniaczony lub ze złamaniami. Życie jednak tracą niewinni ludzie, w których taki pirat drogowy wjechał.

Nigdy tego nie zrozumiem... Jak chcesz się człowieku wyszaleć to rób to gdzie indziej, a nie na drodze! Jak masz pomysł, żeby pojeździć sobie wbrew przepisom i pochwalić się tym na youtubie to walnij się w łeb i poczekaj aż Ci przejdzie. Chyba, że masz dziką chęć prowadzić to jedź gdzieś gdzie nie ma ruchu (chociaż nie wiem czy są takie miejsca) i tam sobie jeździj. Najwyżej wpadniesz w pierwsze lepsze drzewo i się rozbijesz. Ale to już Twój wybór.

1 komentarz:

  1. Anonimowy11/14/2015

    Mnie również denerwują takie zachowania.

    OdpowiedzUsuń

*PROSZĘ O NIEZOSTAWIANIE LINKÓW DO SWOICH BLOGÓW. *KOMENTARZE TYPU ,,ŚWIETNY POST" PROSZĘ SOBIE DAROWAĆ
Jestem radosnym człowieczkiem, ale będę jeszcze bardziej szczęśliwa, jeśli zostawisz tu po sobie ślad. Chciałabym tworzyć blog razem z Tobą, więc zapraszam Cię do komentowania :)