7 października 2015

O czym myślą osoby noszące futra?


Często się zastanawiam o czym myślą ludzie noszący futro. Może wydaje im się, że lisy obdziera się z futra, kiedy są już nieżywe? Albo są na tyle głupi, że nie zastanawiają się w jaki sposób zwierzęta  żyją na fermach i jak są zabijane? Chociaż nie. Ci ludzie chyba nie myślą.

Trzeba wiedzieć co się nosi i jakim cierpieniem jest to okupione. Najważniejsza jest świadomość! Może gdyby panie zobaczyły jak norki siedzą ściśnięte w klatkach za przeproszeniem we własnym gównie. Tak, właśnie tak są hodowane zwierzęta. Nikt tam nie patrzy czy je coś boli czy nie. Ludzie się nie interesują ich stanem zdrowia. Ważne, żeby można je było barbarzyńsko zabić.

Uważamy się za najinteligentniejszy gatunek. Szkoda, że inteligencja nie idzie w parze ze zwykłą, ludzką wrażliwością.

PS. Sprawą futer i ferm zainteresowałam się przez Fundację Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!. Z facebook'owej strony ,,Jutro będzie futro" dowiedziałam się, że Viva! odebrała z nielegalnej fermy 5 lisów w strasznym stanie (więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem: Jutro będzie futro-interwencja na fermie lisów).


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

*PROSZĘ O NIEZOSTAWIANIE LINKÓW DO SWOICH BLOGÓW. *KOMENTARZE TYPU ,,ŚWIETNY POST" PROSZĘ SOBIE DAROWAĆ
Jestem radosnym człowieczkiem, ale będę jeszcze bardziej szczęśliwa, jeśli zostawisz tu po sobie ślad. Chciałabym tworzyć blog razem z Tobą, więc zapraszam Cię do komentowania :)