ZADAJ MI PYTANIE - Q&A

Jeśli chcesz się mnie o coś zapytać, poradzić etc. to po prostu napisz poniżej swoje pytanie w komentarzu w tej zakładce. Jak już pojawi się 10 pytań to wtedy udzielę na nie odpowiedzi w osobnym poście. Umawiamy się, że piątek to nasz dzień Q&A (pytania i odpowiedzi). Przypominam, że jest opcja pisania z anonimowego konta, więc nie ma się co wstydzić :)

4 komentarze:

 1. Co myślisz o #czarnymproteście?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I o "akcji" #imachristiannotapacifist (o ile dobrze napisałam)? Ogólnie goście strzelają sobie fotkę z bronią, wstawiają ją na Facebooka i twierdzą, że ma to coś spólnego z chrześcijaństwem, bo "trzeba się bronić" itd.

   Usuń
 2. Hej, trawożerna! :D
  Trafiłam tu z grupy na fejsbuniu i nie zdążyłam zagłębić się w treści bloga inne niż "O mnie", więc jeśli coś już na blogu poruszyłaś to po prostu tę rzecz pomiń
  1. Co skłoniło cię do przejścia na wegetarianizm?
  2. Co sądzisz o weganizmie?
  3. Najbardziej wkurzające teksty i sytuacje z punktu widzenia wegetarianki?
  4. Jaki błąd językowy (czy to w wymowie, czy w pisowni) najbardziej cię denerwuje? Możesz nawet zrobić podział na kategorie, o!
  5. Jeśli w twoich rejonach jest jakaś gwara, to jaka? Mówisz "po polsku", czy gwarą? A jeśli starasz się mówić czystą polszczyzną, to jakie zwroty powodują, że trybiki w twoim mózgu aż zgrzytają i trudno ci ta "polska" forma przechodzi przez gardło? Przykład: Jestem spod Poznania. U nas łóżko się robi. Nie znaczy to, że każdego poranka bierzemy dechy, młotki, gwoździe i sprężyny, i własnymi rękami składamy nowe łóżko. Zrobić łóżko znaczy po prostu "pościelić", ale nijak nie mogę się zmusić do mówienia w ten sposób. Robię łóżko, o, i tyle!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Siemanko! Nawet nie wiesz ile frajdy sprawiłaś mi tym komentarzem :) Z przeogromną przyjemnością odpowiem na Twoje pytania :3
   PS. Ja jestem z Wrocławia i też zawsze mówię, że idę zrobić łóżko :P

   Usuń

*PROSZĘ O NIEZOSTAWIANIE LINKÓW DO SWOICH BLOGÓW. *KOMENTARZE TYPU ,,ŚWIETNY POST" PROSZĘ SOBIE DAROWAĆ
Jestem radosnym człowieczkiem, ale będę jeszcze bardziej szczęśliwa, jeśli zostawisz tu po sobie ślad. Chciałabym tworzyć blog razem z Tobą, więc zapraszam Cię do komentowania :)